Питання та відповіді

З якого віку я можу отримати кредит в МФО?

починаючи з 18 років.

Вимоги до позичальника

Позичальником може стати громадянин України в віці від 18 років. Для оформлення заявки вам потрібно внести свої дані на українській мові і вибрати одну чи більше компаній з підходящих МФО.

Як дізнатись чи дадуть мені кредит?

Просто подайте заявку на отримання кредиту в одну або більше МФО та дочекайтесь відповіді по е-мейлу або телефону.

Як отримати кредит?

Вам необхідно зареєструватись на нашому сайті та заповнити онлайн-заявку на отримання кредиту. Після чого ви побачите список підібраних для вас кредитних організацій і їх умови. Виберіть одну чи більше компаній і достримуйтесь інструкцій на сайті.

У якому місті можна взяти кредит?

Ви можете взяти кредит у будь-якому місті чи населеному пункті України, де є доступ до мережі інтернет.

Чи можна оформити позику на карту вночі або у вихідні?

Так, наш сервіс працює 24/7. Для цього достатньо мати доступ до інтернету. Однак сам процес укладення договору з конкретним МФО буде залежати від графіка його роботи, а також від того, чи обробляються заявки вручну або автоматично. В даний час багато мікрофінансових установ надають онлайн позики на карту цілодобово.

Що робити, якщо мені відмовили в кредиті?

Для економії вашого часу та збільшення шансів на отримання кредиту, ми рекомендуємо вам подавати заявку на кредит мінімально у три фінансові компанії. Так як критерії у різних МФО різні, ви можете отримати відмову в одній організації та позитивне рішення в іншій.

Як дізнатися чи погоджена моя заявка?

Вся інформація щодо статусу заявки буде відправлена МФО на ваш е-мейл або телефонний номер, вказаний при реєстрації.

Як швидко розглядається заявка?

В середньому, наші клієнти дізнаються результат протягом декількох хвилин після оформлення заявки.

Яким способом я можу отримати гроші?

Так як сервіс «Grivni» не являється кредитором, то вам слід адресувати це питання МФО, з яким ви заключили кредитний договір. Наші партнери зачисляють кошти на банківську картку і в деяких випадках надають гроші готівкою.

Як отримати кредит максимально швидко?

Для збільшення ймовірності отримання кредиту ми рекомендуємо вам заповнити заявки у мінімум трьох МФО, що підходять вам по умовам.

Як обрати підходящу МФО?

Сервіс «Grivni» надає вам можливість обирати із більшості кредитних організацій, що підходить вашим критеріям. Для отримання позитивної відповіді ми рекомендуємо заповнити зразу декілька заявок в різних МФО .

Проблеми з доступом/не можу завантажити сторінку

Очистіть кеш браузера та видаліть файли cookie. Обновіть ваш браузер до останньої верстї. Спробуйте користуватись іншимм браузером. Включіть JavaScript в налаштуваннях браузера. Відключіть VPN чи проксі-сервер.

Готові отримати гроші на картку вже за 10 хвилин?

Подати заявку