Монетизуйте якісно ваш трафік та збільшуйте прибуток

Дякуючи високому рівню послуг і інноваційним технологіям, сервіс “Grivni” допоможе вам монетизувати ваш партнерський трафік.

Досягти нових висот можливо за допомогою реклами, орієнтоваваної на результат.

Стати партнером
Bід

10.00

грн/epc

Міжнародна команда сервісу “Grivni”

Сервіс “Grivni” забезпечує найвищий рівень обслуговування та займає проактивну позицію, орієнтовану на рішення поставлених задач.
Пріоритетною задачею являється створення різносторонної та ефективної партнерської мережі у сфері фінансових послуг.
Наша команда володіє необхідними навичками і застосовує ноу-хау рішення, поєднуючи технології та комунікацію, розкриваючи найважливіші ідеї у цій динамічній області.
Дякуючи цим знанням, у нас є можливість допомагати нашим партнерам досягати максимальных результатів.

Схема нашої роботи

Просувайте себе, проводячи рекламні кампанії та публікуючи SEO статті на вашому сайті. Коли користувачі переходять за посиланням та конвертуються в оплачувані цільові дії, ви заробляєте гроші. Ви будете мати дохід з кожної виконаної дії клієнтом.

HowItWorks
HowItWorks

Що сервіс “Grivni” пропонує своїм партнерам?

Сервіс “Grivni” співпрацює з усіма найбільшими кредиторами. Приймаючи до уваги системи рейтингів кредитоспроможності, можна набагато ефективніше конвертувати інформацію про потенційних клієнтів з багатьма кредиторами, чим направляючи трафік лише одному. Онлайн-кредити являються одним із кращих варіантів для інвестицій, так як комісії в цій сфері дуже високі. У середньому 10% працюючого населення на будь-якому світовому ринку використовують кредити до зарплати 3-5 разів на рік, і цей відсоток продовжує рости.

Hайвищі коефіцієнти конверсій
Kращі виплати
Прості налаштування
100% своєчасні виплати
Широкий асортимент інструментів

Наші інструменти у вашому розпорядженні

Форма

Якщо у вас є сайт або вітрина з кредитною або фінансовою тематикою, ви можете чудово поєднати свою аудиторію з нашою єдиною платформою кредиторів. Все, що вам потрібно зробити, це додати нашу просту форму заявки на свій сайт, і ви одразу почнете конвертувати трафік. Ми надамо вам унікальний ідентифікатор партнера та інформацію для входу в систему, щоб відстежувати результати в режимі реального часу.

Наш сайт

Ваші клієнти також можуть бути перенаправлені на одну із наших численних вітрин, які постійно удосконалюються за допомогою автоматизованих та розширених експериментів для забезпечення максимального показника EPC.

Команда

Ми надаємо професійні послуги з програмування, дизайну та маркетингу, які допоможуть вам максимізувати ваш прибуток. Послуги включають також підтримку протягом всього процесу інтеграції з нашою платформою, бо ми хочемо щоб ви конвертували максимально вигідно ваш трафік.
Manager

Виктория Емельянова

Affiliate-менеджер

Хочете дізнатися більше чи маєте запитання?

Hапишіть нам