Монетизуйте якісно ваш трафік та збільшуйте прибуток

Дякуючи високому рівню послуг і інноваційним технологіям, сервіс “Grivni” допоможе вам монетизувати ваш партнерський трафік.

Досягти нових висот можливо за допомогою реклами, орієнтоваваної на результат.

Стати партнером
HeroPic

Міжнародна команда сервісу “Grivni”

Сервіс “Grivni” забезпечує найвищий рівень обслуговування та займає проактивну позицію, орієнтовану на рішення поставлених задач.
Пріоритетною задачею являється створення різносторонної та ефективної партнерської мережі у сфері фінансових послуг.
Наша команда володіє необхідними навичками і застосовує ноу-хау рішення, поєднуючи технології та комунікацію, розкриваючи найважливіші ідеї у цій динамічній області.
Дякуючи цим знанням, у нас є можливість допомагати нашим партнерам досягати максимальных результатів.

Схема нашої роботи

HowItWorks

Просувайте себе, проводячи рекламні кампанії та публікуючи SEO статті на вашому сайті. Коли користувачі переходять за посиланням та конвертуються в оплачувані цільові дії, ви заробляєте гроші. Ви будете мати дохід з кожної виконаної дії клієнтом.

Що сервіс “Grivni” пропонує своїм партнерам?

Сервіс “Grivni” співпрацює з усіма найбільшими кредиторами. Приймаючи до уваги системи рейтингів кредитоспроможності, можна набагато ефективніше конвертувати інформацію про потенційних клієнтів з багатьма кредиторами, чим направляючи трафік лише одному. Онлайн-кредити являються одним із кращих варіантів для інвестицій, так як комісії в цій сфері дуже високі. У середньому 10% працюючого населення на будь-якому світовому ринку використовують кредити до зарплати 3-5 разів на рік, і цей відсоток продовжує рости.

Найвищі коефіцієнти конверсій
Кращі виплати
Прості налаштування
100% своєчасні виплати
Широкий асортимент інструментів

Маркетингові інструменти

Аплікаційна форма

Якщо у вас є сайт з інформацією про кредити або про інші фінансові продукти, то ви ідеально підходите для нашої платформи, котра напряму пов'язує клієнтів з кредиторами. Все, що вам потрібно зробити - це додати на ваш сайт просту форму подачі заявки сервісу “Grivni” і одразу почати конвертувати інформацію про потенційних клієнтів в гроші. Ми надамо вам унікальний партнерський ідентифікатор і реєстраційну інформацію для моніторингу результатів в партнерскій мережі сервісу “Grivni” в режимі реального часу.

Наш сайт

Відвідувачі також можуть бути перенаправлені на один із наших діючих сайтів. У нас більще 10 сайтів з високою конверсією, які постійно покращуються. Усі наші сайти пройшли A/B-тестування для забезпечення найкращих результатів.

Система управління контентом

Також ми надаємо дизайнерські послуги під вашим брендом, оскільки наша команда намагається запропонувати сервіс міжнародного рівня. В наші послуги входить надання підтримки в процесі інтеграції нашої платформи на ваш сайт з самого початку і до кінця, крім того, ви будете впевнені, що знаєте і використовуюте кращі маркетингові практики, дякуючи яким кредитори будуть зацікавлені в покупці ваших потенційних клієнтів.

API, банери, шаблони електронних повідомлень

Якщо ви менеджер відділу маркетингу та ви в пошуках високої рентабельності, то партнерська програма сервісу “Grivni” - це правильний вибір, оскільки вона дає вам можливість мати під рукою актуальну базу шаблонів е-mail, смс, банерів та інших маркетингових інструментів.